سی‌تی‌اسکن بیش از ۳۰ هزار بیمار کرونایی در بیمارستان امام سجاد(ع)

۰۱ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۲:۵۹ کد : ۱۶۱ اخبار واحدها
رئیس بیمارستان امام سجاد(ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از سی‌تی‌اسکن ۳۰ هزار و ۳۰۰ بیمار در ایام کرونا خبر داد.
سی‌تی‌اسکن بیش از ۳۰ هزار بیمار کرونایی در بیمارستان امام سجاد(ع)

فرهاد احمدپور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در تبریز با بیان اینکه در ایام کرونایی بیش از 3 هزار و 300 بیمار در بیمارستان امام سجاد(ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز سی‌تی‌اسکن شده‌اند، اظهار کرد که با همت و تلاش‌های شبانه‌روزی مسئولان و کادر درمانی و اداری بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امام سجاد(ع) توانستیم رتبه درجه‌یک ارزشیابی اعتبارسنجی بیمارستان‌های کشور را کسب کنیم.

وی بیمارستان امام سجاد(ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از بستری بیش از ۴۶۰ بیمار کرونایی در این بیمارستان خبر داد و گفت: بیماران کرونایی با تدابیر ویژه درمانی پذیرش و در دو بخش ویژه حاد تنفسی با ۲۰ تخت و در بخش ICU با 6 تخت و در مجموع بیماران کرونایی در ۴۶ تخت بستری می‌شدند.

احمدپور با بیان اینکه تاکنون ۴۰۹ بیمار کرونایی بعد از بهبود مرخص شده‌اند، عنوان کرد: با داروهای خاص ضدویروس به‌صورت منظم برای بیماران در شرایط بحرانی تهیه شده و امکانات حمایت تنفسی با دستگاه‌های ونتیلاتور بر بالین بیماران بستری در بخش مهیا شده است.

رئیس بیمارستان امام سجاد(ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز اعلام کرد: بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امام سجاد(ع) با امکانات مدرن و پیشرفته و با کادر درمان مجرب آماده ارائه خدمات شبانه‌روزی به هموطنان است.

انتهای پیام/

کلید واژه ها: معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی بیمارستان امام سجاد(ع) استان آذربایجان شرقی تبریز کووید ۱۹، کرونا


نظر شما :