برگزاری دوره تابستان در واحدهای مجری گروه علوم پزشکی و دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

۲۶ تیر ۱۴۰۰ | ۰۸:۳۹ کد : ۱۷۸ اخبار ستادی
ثبت نام دوره تابستان در واحدهای مجری گروه علوم پزشکی و دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع دکتری حرفه ای، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی(پیوسته و ناپیوسته) از روز شنبه بیست و ششم تیرماه آغاز و تا روز پنجشنبه سی و یکم تیر ماه ادامه دارد.
برگزاری دوره تابستان در واحدهای مجری گروه علوم پزشکی و دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

ثبت نام دوره تابستان در واحدهای مجری گروه علوم پزشکی و دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع دکتری حرفه ای، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی(پیوسته و ناپیوسته) از روز شنبه بیست و ششم تیرماه آغاز و تا روز پنجشنبه 31 تیرماه ادامه دارد.   
به گزارش روابط عمومی معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی- بر اساس دستورالعمل ابلاغی از سوی معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به روسای واحدهای مراکز استان(دبیران هیات امنای استان ها)، روسای واحد ها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی شروع کلاسهای درسی از تاریخ 1400/05/02 لغایت 1400/06/04 (شش هفته آموزشی) بدون احتساب زمان ثبت نام و امتحانات؛ و زمان برگزاری امتحانات از تاریخ 1400/06/06 لغایت 1400/06/11 می باشد. 
تعداد کل ساعت های تدریس دروس نظری دردوره تابستان مشابه نیمسال های اول و دوم بوده و طی شش هفته آموزشی به صورت مجازی(غیرحضوری) اجرا می شود و فقط بخش نظری دروس قابل ارائه می باشد. واحدهای دانشگاهی موظف هستند در خصوص واحدهای درسی ارائه شده اطلاع رسانی لازم را انجام دهند و به گونه ای برای تشکیل 17 جلسه کلاس برنامه ریزی نمایند که برای هر درس در هر هفته حداقل 3جلسه یا حداکثر 4 جلسه در نظر گرفته شود.
 حداکثر تعداد واحدهای درسی قابل اخذ در دوره تابستان برای مقاطع مختلف تحصیلی گروه علوم پزشکی و دامپزشکی به شرح ذیل می باشد:

مقطع

کاردانی و کارشناسی

کارشناسی ارشد

دکتری حرفه ای

دکتری تخصصی

حداکثر تعداد واحد انتخابی

6

-

6

-

 

 

 

 

همچنین اخذ دروس وصیت نامه امام (ره) و روخوانی قرآن کریم علاوه بر حداکثر تعداد واحدهای انتخابی ذکر شده بلامانع می باشد.

دانشجویانی که در نیمسال دوم1400-1399 دروس کارآموزی درعرصه، کارآموزی، کارورزی و واحد پایان نامه را اخذ و یا تمدید نموده اند و ناتمام باقیمانده، تداوم آن در دوره تابستان 1400-1399 بلامانع می باشد.

کلید واژه ها: ترم تابستانی گروه علوم پزشکی و دامپزشکی معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی


نظر شما :