پرداخت فوق العاده کادر پرستاری مبتنی بر عملکرد در بیمارستان های استان تهران/ ۶ هزار بستری و ۲۵ هزار مراجعه به اورژانس در بیمارستان بوعلی دانشگاه آزاد اسلامی در ایام مبارزه با ویروس کرونا

۲۱ آذر ۱۴۰۰ | ۱۵:۱۵ کد : ۲۳۷ اخبار بیمارستان ها
به مناسبت ولادت حضرت زینب و تجلیل از مقام شامخ پرستار مراسمی در بیمارستان بوعلی دانشگاه آزاد اسلامی تهران برگزار و از تلاش های پرستاران و کادر درمان این بیمارستان اعم از پرسنل، اعضای هیات علمی و دانشجویان در ایام همه گیری کرونا قدردانی شد.
پرداخت فوق العاده کادر پرستاری مبتنی بر عملکرد در بیمارستان های استان تهران/  ۶ هزار بستری و ۲۵ هزار مراجعه به اورژانس در بیمارستان بوعلی دانشگاه آزاد اسلامی در ایام مبارزه با ویروس کرونا

به گزارش روابط عمومی معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی- دکتر علیرضا خوشدل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در این مراسم، ضمن قدردانی از کادر درمان و پرستاران بیان داشت: در 22 ماه گذشته پرستاران کارنامه درخشانی با ارائه اخلاق و دانش خود به پیشگاه ملت شریف ایران به یادگار گذاشتند. 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، بیمارستان بوعلی را یکی از فعالترین بیمارستان های شهر تهران در ایام مبارزه با ویروس کرونا عنوان کرد و اتحاد و همدلی بین کادر درمان این بیمارستان را یکی از علل موفقیت این بیمارستان برشمرد.  
دکتر خوشدل با اشاره به طرح برنامه های آموزشی و دوره های تکمیلی در جهت ارتقاء مهارت و دانش پرستاران به خطاب به دانشجویان رشته پرستاری گفت: بیمار با پرستار به صورت مستقیم ارتباط دارد و علاوه بر التیام دردهای بیماران پرستاران از لحاظ روحی نیز در بازگشت سلامتی او موثر هستند.  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در پایان به پرداخت مبتنی بر عملکرد پرستاران اشاره کرد و اظهار داشت: پرداخت فوق العاده کادر پرستاری مبتنی بر عملکرد پرستاران تا یک و نیم برابر تامین شده است که از چند روز گذشته آغاز  و تا پایان سال به طور کامل اجرایی می گردد. 
دکتر انتظاری، معاون اجرایی بیمارستان بوعلی نیز در این مراسم به آمار ارائه خدمات به بیماران مبتلا به ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: قبل از پاندمی کرونا این بیمارستان با کمبود پرستار مواجه بود و کادر پرستاری بالاجبار 140 ساعت اضافه کار می ماندند و در طی ایام مبارزه با کرونا تا کنون 6 هزار بستری (که از این تعداد 25% در قسمت ICU بودند)،  25 هزار مراجعه به اورژانس و تعداد فوتی ها در حد محدود که از آمار سطح جهانی نیز کمتر بودند، داشتیم.  
وی ادامه داد: یکی از افراد کادر درمان خود را به صورت مستقیم و 200 نفر از همکاران و اقوام درجه یک آنها ارا از دست دادیم. 
در این مراسم از پرسنل کادر پرستاری، بازنشستگان و دانشجویان پرستاری نمونه با اهدای تقدیرنامه و جوایزی قدردانی شد.همچنین هیاتی از خادمین مسجد مقدس جمکران با حضور در بیمارستان بوعلی از کادر درمان این بیمارستان تقدیر نمودند.


نظر شما :