IAU
450524635.jpg

عنوان خبر

رئیس واحد زاهدان به مناسبت روز علوم آزمایشگاهی عنوان کرد: تجهیز آزمایشگاه های این واحد و بهره برداری از آنها به زودی

خلاصه خبر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان در مراسمی که به مناسبت روز علوم آزمایشگاهی برگزار شده بود با قدردانی از زحمات دانشجویان در مراکز بهداشتی و درمانی گفت: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بسیار فعال و پرکار هستند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان، سیدمحمدرضا حسینی‌طباطبایی، ضمن خیرمقدم به حاضرین در جلسه و تبریک روز علوم آزمایشگاهی به اساتید و دانشجویان گفت: تمامی رشته‌های آموزش عالی و بخصوص رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی نباید تنها یک رشته آموزشی باشد باید تبدیل به رشته‌های تحقیقاتی و پژوهشی شود.

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اهمیت رشته علوم آزمایشگاهی افزود: اهمیت این رشته بر همگان مشخص است و همه می‌دانیم که جامعه نیاز شدید به این رشته دارد.

این مسئول با بیان اینکه تمام تلاش خود برای تاسیس مقاطع ارشد و دکتری رشته علوم آزمایشگاهی خواهیم داشت، عنوان کرد: در راستای تاسیس مقاطع تحصیلات تکمیلی نیاز به تجهیز آزمایشگاه‌ها و جذب هیات علمی بیشتر در این رشته هستیم.

وی افزود: در راستای مرتفع نمودن مشکلات آزمایشگاه‌ها موفق به خریداری برخی از تجهیزات آزمایشگاهی شده‌ایم که به زودی در آزمایشگاه‌ها مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

در پایان این مراسم از اساتید و اعضای هیات علمی رشته علوم آزمایشگاهی با اهدای هدایایی تقدیر و تشکر به عمل آمد.