IAU
450714725.jpg

عنوان خبر

قائم مقام ریاست دانشگاه در علوم پزشکی: تصویر مثبتی از فعالیت های حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد

خلاصه خبر

مراسم تکریم و معارفه معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر میرزاده، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر لاریجانی، قائم مقام ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و معاونان و مدیران در حوزه علوم پزشکی امروز برگزار شد.

قائم مقام ریاست دانشگاه در حوزه علوم پزشکی با بیان اینکه تصویر مثبتی از فعالیت های حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به وجود آمده است گفت: بستر خوبی برای فعالیت های پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی با حمایت آیت الله هاشمی رفسنجانی و درایت دکتر میرزاده ایجاد شده است تا این حوزه بتواند برنامه های خود را با موفقیت پیش ببرد.


دکتر لاریجانی در این مراسم، با اشاره به فعالیت30 ساله دکتر مصداقی نیا به عنوان رئیس دانشکده بهداشت و در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، حضور وی را در دانشگاه آزاد اسلامی، آبروی حوزه پزشکی این دانشگاه معرفی کرد و از زحمات و تلاش های وی قدردانی کرد و در حکمی از ایشان به عنوان مشاور و عضو هیات رئیسه حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی دعوت به همکاری نمود.

رئیس شورای راهبردی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با ذکر اینکه دکتر ابطحی در سمت رئیس مرکز توسعه خدمات سلامت در این دانشگاه فعالیت می کنند بیان داشت: ایشان ریاست دانشگاه ایران و معاونت سازمان تامین اجتماعی عهده دار بودند و فردی بسیار فعال و پیگیر در انجام امور و به ثمر رسیدن مسائل پزشکی هستند.
 

وی در ادامه اظهار داشت: در همه جای دنیا اداره بیمارستان ها از پیچیده ترین امور است و خوشبختانه حمایت های دکتر میرزاده از حوزه علوم پزشکی بی نظیر بوده و همواره با دید باز و نگاه مثبت به این حوزه توجه داشته اند.

ایشان با تاکید براینکه مجموعه علوم پزشکی دانشگاه از لحاظ آموزش و پژوهش جایگاه خوبی دارد، گفت: برای انسجام ساختار پزشکی دانشگاه در یک سال و نیم گذشته تلاش زیادی صورت گرفته است.

دکتر لاریجانی ابراز امیدواری کرد: مجموعه علوم پزشکی دانشگاه با قوام جدیدی پیدا کرده است و امیدواریم بتواند با موفقیت فعالیت های خود را به پیش ببرد.

در ادامه این مراسم دکتر مصداقی نیا با بیان اینکه مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی یک مجموعه بسیار عظیم و دارای قابلیت های زیادی است، گفت: دانشگاه پتانسیل های فوق العاده ای به ویژه در حوزه علوم پزشکی دارد و باید بتواند جایگاه خود را در این زمینه پیدا کند.

وی با تاکید بر اینکه دکتر میرزاده نگاه کاملا علمی به مسائل دارد و برای ارتقای دانشگاه فعالیت می کند، ابراز امیدواری کرد: برنامه های دکتر میرزاده برای دانشگاه آزاد اسلامی پیش رونده و موفق باشد.

دکتر ابطحی نیز در این مراسم با بیان اینکه دکتر میرزاده از مدیران ارشد کشور است که سکان دانشگاه آزاد اسلامی را به عنوان مرکز علم و فرهنگ را به عهده گرفته، گفت: امروز روند پیشرفت دانشگاه نسبت به قبل کاملا مشهود است.

وی تاکید کرد: دکتر میرزاده از وزرای فعال و مهره های اصلی کشور در دوران سازندگی کشور بود و امروز باعث افتخار است که در دانشگاه آزاد اسلامی در خدمت ایشان هستیم.

ابطحی با بیان اینکه تحول اساس بقاست، گفت: دانشگاه در حوزه علوم پزشکی تغییر کرده و باید با کمک، همراهی، همگرایی، همزبانی و همدلی دانشگاه آزاد اسلامی را در پیشبرد اهداف دانشگاه کمک کنیم.

وی خاطر نشان کرد: بی شک دکتر میرزاده با کمک معاونان خود می تواند در ارتقای کیفیت دانشگاه به موفقیت برسد.